Тендери замовника "Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Південного регіону", 38296363

  • Знайдено: 3
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Ноутбуки
    UA-2026-08-06-011286-a
    Дата створення 2026-08-06 17:42:00
    Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Південного регіону
    ЄДРПОУ: 38296363
    137 220 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 137 220 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 8 днів
    14-08-2026, 08:00

    0
    ! Послуги з поточного ремонту приміщень та мощення будівлі Вінницької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону за адресою: вул. Стрілецька, буд. 105-Б, м. Вінниця
    UA-2026-07-31-006347-a
    Дата створення 2026-07-31 14:42:31
    Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Південного регіону
    ЄДРПОУ: 38296363
    583 333,33 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 583 333,33 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 8 днів
    15-08-2026, 00:00

    0
    ! Послуги з поточного ремонту приміщень Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону за адресою: вул. Семінарська, буд. 6, м. Одеса
    UA-2026-07-27-010570-a
    Дата створення 2026-07-27 17:02:14
    Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Південного регіону
    ЄДРПОУ: 38296363
    673 067,29 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 673 067,29 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 5 днів
    11-08-2026, 09:00
      Не знайдено жодних результатiв