Тендери замовника "ДП 1 ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області", 38289513
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Капітальний ремонт приміщень адміністративної будівлі: коридору, кухні, спортзалу, роздягальні, технічного поста, санвузла та душової кімнати 15 ДПРЧ 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Чернівецькій області, адреса: Чернівецька область, Чернівецький район, м. Заставна, вулиця Бажанського, 111а UA-2026-09-06-000775-a Дата створення 2026-09-06 23:12:37 ДП 1 ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області ЄДРПОУ: 38289513 1 155 093 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 22-09-2026, 00:00 |
1 | ! Сонячні панелі для гібридної сонячної електростанції в комплекті з кабелем та монтажем UA-2026-09-04-012897-a Дата створення 2026-09-04 17:04:10 ДП 1 ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області ЄДРПОУ: 38289513 2 361 321,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 13 днів 20-09-2026, 00:00 |
0 | ! Збірно-розбірна комплексна споруда спеціального призначення для зберігання техніки UA-2026-09-04-007394-a Дата створення 2026-09-04 13:30:13 ДП 1 ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області ЄДРПОУ: 38289513 8 149 844,80 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 13 днів 20-09-2026, 00:00 |
0 | ! Капітальний ремонт приміщень адміністративної будівлі: коридору, кухні, спортзалу, роздягальні, технічного поста, санвузла та душової кімнати 15 ДПРЧ 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Чернівецькій області, адреса: Чернівецька область, Чернівецький район, м. Заставна, вулиця Бажанського, 111а UA-2026-09-01-010897-a Дата створення 2026-09-01 17:29:04 ДП 1 ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області ЄДРПОУ: 38289513 1 284 473,30 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 10 днів 17-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв