Тендери замовника "1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області", 38283752
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 17-09-2026, 00:00 | |
0 | ! Каналізаційна установка UA-2026-09-01-009788-a Дата створення 2026-09-01 16:21:14 1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 38283752 7 653,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 17-09-2026, 00:00 |
0 | ! Гіпсова панель UA-2026-08-31-010715-a Дата створення 2026-08-31 16:41:31 1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 38283752 40 555,25 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 08-09-2026, 00:00 |
0 | ! Поточний ремонт пожежного депо, розташованого за адресою: Дніпропетровська область, м.Кам’янське, вул.Героїв-рятувал... 11 UA-2026-08-31-009047-a Дата створення 2026-08-31 15:45:05 1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 38283752 1 786 412,59 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 08-09-2026, 00:00 |
0 |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 04-09-2026, 00:00 | |
0 | ! Штукатурка цементна декоративна UA-2026-08-26-008589-a Дата створення 2026-08-26 14:41:46 1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 38283752 21 854,68 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 04-09-2026, 00:00 |
0 |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 03-09-2026, 00:00 | |
0 |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 годин 02-09-2026, 00:00 | |
0 |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 годин 02-09-2026, 00:00 | |
1 | ! Поточний ремонт пожежного депо, розташованого за адресою: Дніпропетровська область, м.Кам’янське, вул.Героїв-рятувал... 11 UA-2026-08-14-004568-a Дата створення 2026-08-14 12:12:46 1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 38283752 3 267 320,94 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | 4 дні тому 29-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв