Тендери замовника "4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У м.КИЄВІ", 38281967

  • Знайдено: 5
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Металопластикові вікна та двері, згідно коду CPV за ДК 021: 2015: 44220000-8-Столярні вироби
    UA-2026-09-02-011575-a
    Дата створення 2026-09-02 16:12:02
    4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У м.КИЄВІ
    ЄДРПОУ: 38281967
    1 105 522,75 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 1 105 522,75 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 15 днів
    18-09-2026, 00:00

    1
    ! Прожектор для безпілотного літального апарату DJI Matrice 4T, згідно коду CPV за ДК 021: 2015: 31520000-7-Світиль... та освітлювальна арматура
    UA-2026-08-30-000859-a
    Дата створення 2026-08-30 23:42:22
    4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У м.КИЄВІ
    ЄДРПОУ: 38281967
    16 500 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 16 500 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 4 дні
    07-09-2026, 00:00

    0
    ! Гучномовець для безпілотного літального апарату DJI Matrice 4T, згідно коду CPV за ДК 021: 2015: 32340000-8-Мікрофони та гучномовці
    UA-2026-08-27-013461-a
    Дата створення 2026-08-27 23:30:15
    4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У м.КИЄВІ
    ЄДРПОУ: 38281967
    17 167 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 17 167 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за день
    04-09-2026, 00:00

    0
    ! Послуги з діагностики надбудови (рятувальної платформи) пожежного колінчастого автопідіймача АКП-37 (1833) RL на шасі MERCEDES-BENZ 950502, згідно коду CPV за ДК 021: 2015: 50110000-9-Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
    UA-2026-08-26-010199-a
    Дата створення 2026-08-26 15:31:39
    4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У м.КИЄВІ
    ЄДРПОУ: 38281967
    26 666,67 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 26 666,67 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 8 годин
    03-09-2026, 00:00

    1
    ! Моторні оливи, згідно коду CPV за ДК 021: 2015: 09210000-4-Мастильні засоби
    UA-2026-08-24-008110-a
    Дата створення 2026-08-24 15:37:48
    4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У м.КИЄВІ
    ЄДРПОУ: 38281967
    209 880,64 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 209 880,64 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 8 годин
    03-09-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв