Тендери замовника "2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області", 38228576
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Деревина дров'яна непромислового використання І-ої групи UA-2026-09-04-010203-a Дата створення 2026-09-04 15:03:39 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області ЄДРПОУ: 38228576 866 979,16 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 20-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з адаптації блоку електронного BCU FORD пожежного автомобіля FORD Trucks 3542 DDC, номер шасі NM0LKXTP6LPU91100 державний номер ВІ 041 Е UA-2026-09-04-005779-a Дата створення 2026-09-04 12:25:57 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області ЄДРПОУ: 38228576 16 555,56 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 20-09-2026, 00:00 |
0 | ! Лінолеум з комплектуючими UA-2026-09-03-009192-a Дата створення 2026-09-03 14:39:59 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області ЄДРПОУ: 38228576 95 820,93 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 19-09-2026, 00:00 |
1 | ! Запасні частини до автомобілів UA-2026-09-01-009272-a Дата створення 2026-09-01 16:01:59 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області ЄДРПОУ: 38228576 24 202,37 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 12 днів 17-09-2026, 00:00 |
0 | ! Плита підвісної стелі з комплектуючими UA-2026-08-31-007247-a Дата створення 2026-08-31 16:46:45 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області ЄДРПОУ: 38228576 47 607,29 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 08-09-2026, 00:00 |
1 | ! Роботи з розробки проектно-кошторисної документації по об'єкту «Капітальний ремонт частини будівлі пожежної частини 12 ДПРЧ 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області за адресою: Черкаська обл., м. Сміла, вул. Соборна, 92» UA-2026-08-31-009286-a Дата створення 2026-08-31 15:54:50 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області ЄДРПОУ: 38228576 238 462,18 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 10 днів 15-09-2026, 00:00 |
1 | ! Послуги з поточного ремонту автомобіля АЦ-4-60(530927)-515M д.н. СА 186 Е UA-2026-08-31-002221-a Дата створення 2026-08-31 10:54:42 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області ЄДРПОУ: 38228576 180 126,45 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 08-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з монтажу системи опалення по об’єкту «Поточний ремонт системи опалення, водопроводу, каналізації, електропостачання другого поверху 2 державної пожежно-рятувальної частини 2 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Черкаській області за адресою: м. Чер... UA-2026-08-28-009224-a Дата створення 2026-08-28 15:33:29 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області ЄДРПОУ: 38228576 147 666,66 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 9 годин 05-09-2026, 00:00 |
1 | ! Реконструкція гаражного приміщення та другого поверху чотирьохповерхового громадського будинку за адресою: вул. 30- річчя Перемоги, 19. м. Черкаси, згідно коду CPV за ДК 021: 2015 код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи. UA-2026-08-18-001099-a Дата створення 2026-08-18 09:46:05 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області ЄДРПОУ: 38228576 3 438 353 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 9 годин 05-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв