Тендери замовника "2 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області ", 38209244
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Дверні міжкімнатні блоки UA-2026-08-31-010546-a Дата створення 2026-08-31 16:36:01 2 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області ЄДРПОУ: 38209244 22 360 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 08-09-2026, 16:32 |
0 | ! Засіб радіоелектронного моніторингу (РЕР) UA-2026-08-31-005265-a Дата створення 2026-08-31 13:25:10 2 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області ЄДРПОУ: 38209244 84 700 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 08-09-2026, 13:22 |
1 | ! Засіб радіоелектронної боротьби (РЕБ) UA-2026-08-28-010589-a Дата створення 2026-08-28 16:37:47 2 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області ЄДРПОУ: 38209244 4 521 778 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 05-09-2026, 16:34 |
0 | ! Автозаправний блокпост для зберігання та відпуску нафтопродуктів ємністю 10 м3 з обладнанням для роздачі пального UA-2026-08-27-006880-a Дата створення 2026-08-27 13:57:05 2 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області ЄДРПОУ: 38209244 501 731 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 05-09-2026, 00:00 |
2 | ! Засіб радіоелектронної боротьби (РЕБ) UA-2026-08-26-007385-a Дата створення 2026-08-26 14:01:16 2 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області ЄДРПОУ: 38209244 4 445 865 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 05-09-2026, 00:00 |
0 | ! Системи гучномовного оповіщення в комплекті: (Трансляційний підсилювач потужності, Клемник з’єднувальний, Трансляційна акустика, SIP-IP аудіо декодер, Акустичний кабель) UA-2026-08-24-004883-a Дата створення 2026-08-24 12:47:43 2 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області ЄДРПОУ: 38209244 212 723 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 19 годин 01-09-2026, 12:00 |
Не знайдено жодних результатiв