Тендери замовника "3 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ", 38201617

  • Знайдено: 8
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Кутники та рейки маячні для штукатурки; Кутники та рейки маячні для штукатурки; Склосітка армувальна (штукатурна, фасадна)
    UA-2026-09-04-013811-a
    Дата створення 2026-09-04 20:31:52
    3 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ
    ЄДРПОУ: 38201617
    9 592,10 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій
    • 9 592,10 UAH
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій

    за 5 днів
    09-09-2026, 20:06

    0
    ! Ламінат, підкладка під ламінат
    UA-2026-09-04-013739-a
    Дата створення 2026-09-04 20:07:06
    3 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ
    ЄДРПОУ: 38201617
    69 539,30 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій
    • 69 539,30 UAH
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій

    за 7 днів
    11-09-2026, 09:00

    2
    ! Фарби; Ґрунт-емалі
    UA-2026-09-03-012636-a
    Дата створення 2026-09-03 16:20:12
    3 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ
    ЄДРПОУ: 38201617
    21 912,49 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій
    • 21 912,49 UAH
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій

    за 6 днів
    10-09-2026, 14:00

    1
    ! Труби водопровідні, фітинги для поліпропіленових труб
    UA-2026-09-02-013474-a
    Дата створення 2026-09-02 18:03:22
    3 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ
    ЄДРПОУ: 38201617
    21 981,33 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій
    • 21 981,33 UAH
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій

    за 4 дні
    08-09-2026, 10:00

    3
    ! Деревина дров'яна, непромислова 1 група
    UA-2026-09-02-009854-a
    Дата створення 2026-09-02 15:20:23
    3 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ
    ЄДРПОУ: 38201617
    400 779,38 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій
    • 400 779,38 UAH
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій

    за 6 днів
    10-09-2026, 14:00

    6
    ! Зарядні станції
    UA-2026-09-02-004475-a
    Дата створення 2026-09-02 11:44:31
    3 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ
    ЄДРПОУ: 38201617
    33 131,67 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій
    • 33 131,67 UAH
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій

    за 3 дні
    07-09-2026, 11:00

    0
    ! Послуг із придбання програмного забезпечення (ліцензії на право користування програмним забезпеченням) на яке майнові права не передаються користувачу на обладнання цифрового радіозв’язку
    UA-2026-08-31-011725-a
    Дата створення 2026-08-31 17:33:17
    3 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ
    ЄДРПОУ: 38201617
    974 948,92 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 974 948,92 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 4 дні
    08-09-2026, 14:00

    0
    ! Причепи
    UA-2026-08-28-006842-a
    Дата створення 2026-08-28 14:07:08
    3 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ
    ЄДРПОУ: 38201617
    257 942,23 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 257 942,23 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 3 дні
    07-09-2026, 09:00
      Не знайдено жодних результатiв