Тендери замовника "2 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Кіровоградській області", 38127319
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Деревина дров'яна непромислового використання (1група), неколоті UA-2026-07-24-008351-a Дата створення 2026-07-24 15:14:29 2 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Кіровоградській області ЄДРПОУ: 38127319 812 872 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 9 днів 02-08-2026, 15:14 |
Не знайдено жодних результатiв