Тендери замовника "4 державний пожежно-рятувальний загін ГУДСНС України у Сумській області", 38121592

  • Знайдено: 5
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Послуги з постачання програмного забезпечення
    UA-2026-09-04-005412-a
    Дата створення 2026-09-04 11:58:46
    4 державний пожежно-рятувальний загін ГУДСНС України у Сумській області
    ЄДРПОУ: 38121592
    94 935,55 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 94 935,55 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 16 днів
    20-09-2026, 00:00

    3
    ! Засіб радіоелектронної боротьби (РЕБ)
    UA-2026-08-31-011556-a
    Дата створення 2026-08-31 17:23:10
    4 державний пожежно-рятувальний загін ГУДСНС України у Сумській області
    ЄДРПОУ: 38121592
    3 014 518,51 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 3 014 518,51 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 4 дні
    08-09-2026, 00:00

    3
    ! Деревина дров’яна тверда порода
    UA-2026-08-31-007443-a
    Дата створення 2026-08-31 14:55:25
    4 державний пожежно-рятувальний загін ГУДСНС України у Сумській області
    ЄДРПОУ: 38121592
    418 979,17 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 418 979,17 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 4 дні
    08-09-2026, 00:00

    2
    ! Засіб радіоелектронної боротьби (РЕБ)
    UA-2026-08-27-012297-a
    Дата створення 2026-08-27 17:38:05
    4 державний пожежно-рятувальний загін ГУДСНС України у Сумській області
    ЄДРПОУ: 38121592
    3 048 966,67 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 3 048 966,67 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    12 годин тому
    04-09-2026, 00:00

    0
    ! Автозаправний блокпост для зберігання та відпуску нафтопродуктів ємністю 10 м3 з обладнанням для роздачі пального
    UA-2026-08-27-007984-a
    Дата створення 2026-08-27 14:40:34
    4 державний пожежно-рятувальний загін ГУДСНС України у Сумській області
    ЄДРПОУ: 38121592
    1 489 125 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 1 489 125 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 3 дні
    07-09-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв