Тендери замовника "ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАДРА ЮЗІВСЬКА"", 38077614
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Проведення аудиту фінансової звітності ТОВ «Надра Юзівська» UA-2026-08-31-009874-a Дата створення 2026-08-31 16:51:08 ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАДРА ЮЗІВСЬКА" ЄДРПОУ: 38077614 145 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв