Тендери замовника "11 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ", 38043077

  • Знайдено: 5
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Картопля столова пізня клас 1
    UA-2026-09-02-008583-a
    Дата створення 2026-09-02 14:41:17
    11 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
    ЄДРПОУ: 38043077
    181 200 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій
    • 181 200 UAH
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій

    за 5 днів
    07-09-2026, 10:00

    0
    ! Сало свиняче, охолоджене, 3-5 см
    UA-2026-09-02-006103-a
    Дата створення 2026-09-02 13:00:09
    11 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
    ЄДРПОУ: 38043077
    62 333,33 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій
    • 62 333,33 UAH
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій

    за 5 днів
    07-09-2026, 10:00

    2
    ! Електрокип’ятильник (термопот) наливного типу, 15л
    UA-2026-09-02-004685-a
    Дата створення 2026-09-02 11:50:56
    11 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
    ЄДРПОУ: 38043077
    24 763,89 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій
    • 24 763,89 UAH
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій

    за 5 днів
    07-09-2026, 10:00

    0
    ! Автомобільні шини 365/85R20 та 365/80R20
    UA-2026-09-02-001408-a
    Дата створення 2026-09-02 09:51:25
    11 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
    ЄДРПОУ: 38043077
    150 851,20 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій
    • 150 851,20 UAH
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій

    за 5 днів
    07-09-2026, 10:00

    0
    ! Послуги гарантійного технічного обслуговування транспортних засобів Daewoo Novus CM6C7
    UA-2026-08-31-010825-a
    Дата створення 2026-08-31 16:45:50
    11 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
    ЄДРПОУ: 38043077
    71 013,34 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 71 013,34 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 5 днів
    08-09-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв