Тендери замовника "Казенне підприємство "Морська пошуково-рятувальна служба"", 38017026
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Фільтри різноманітні UA-2026-08-28-010823-a Дата створення 2026-08-28 16:58:52 Казенне підприємство "Морська пошуково-рятувальна служба" ЄДРПОУ: 38017026 480 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 10 днів 07-09-2026, 12:00 |
1 | ! Частини, аксесуари та приладдя до комп'ютерів UA-2026-08-26-012911-a Дата створення 2026-08-26 17:12:01 Казенне підприємство "Морська пошуково-рятувальна служба" ЄДРПОУ: 38017026 316 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 03-09-2026, 12:00 |
Не знайдено жодних результатiв