Тендери замовника "Державна екологічна інспекція у Харківській області", 37999518
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Придбання палива (бензин А-95) UA-2026-09-03-000732-a Дата створення 2026-09-03 09:11:49 Державна екологічна інспекція у Харківській області ЄДРПОУ: 37999518 137 900 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 19-09-2026, 09:03 |
Не знайдено жодних результатiв