Тендери замовника "1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві", 37944736
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Папір офісний, форматний UA-2026-09-04-009476-a Дата створення 2026-09-04 14:41:14 1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві ЄДРПОУ: 37944736 98 508,96 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 7 днів 11-09-2026, 10:00 |
1 | ! Металопластикові двері, металопластикові вікна із встановленням, код за ДК 021: 2015: 44220000-8 Столярні вироби UA-2026-08-28-007971-a Дата створення 2026-08-28 14:49:36 1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві ЄДРПОУ: 37944736 50 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 19 годин 05-09-2026, 10:00 |
Не знайдено жодних результатiв