Тендери замовника "Апарат виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)", 37853361
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! ДК 021: 2015: 39110000-6 «Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них» Крісла UA-2026-08-31-009051-a Дата створення 2026-08-31 15:44:42 Апарат виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 37853361 21 625 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 00:00 |
1 | ! Електричні побутові прилади UA-2026-08-31-008111-a Дата створення 2026-08-31 15:14:59 Апарат виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 37853361 2 415,83 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 2 дні 03-09-2026, 00:00 |
1 | ! ДК 021: 2015 CPV 31410000-3 «Гальванічні елементи» «Лужні батареї» UA-2026-08-31-007110-a Дата створення 2026-08-31 14:41:31 Апарат виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 37853361 5 811,16 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 8 днів 09-09-2026, 00:00 |
2 | ! ДК 021: 2015 CPV 30190000-7 «Офісне устаткування та приладдя різне» Офісне устаткування та приладдя різне UA-2026-08-27-008662-a Дата створення 2026-08-27 15:00:27 Апарат виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 37853361 73 267,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 04-09-2026, 00:00 |
2 | ! ДК 021: 2015 CPV 22990000-6 Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей» Картон UA-2026-08-26-000695-a Дата створення 2026-08-26 09:11:04 Апарат виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 37853361 4 849 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 3 дні 04-09-2026, 00:00 |
1 | ! ДК 021: 2015 CPV39710000-2 «Електричні побутові прилади» (Електрочайник) UA-2026-08-25-011171-a Дата створення 2026-08-25 16:02:22 Апарат виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 37853361 749 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Спрощена закупівля |
| Очікування пропозицій Спрощена закупівля | за 2 дні 03-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв