Тендери замовника "ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "МИРГОРОДСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ МИКОЛИ ГОГОЛЯ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"", 37829171
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! ДК 021: 2015 - 03410000-7 Деревина (дрова паливні твердих порід - 03413000-8) UA-2026-08-28-009519-a Дата створення 2026-08-28 16:15:36 ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "МИРГОРОДСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ МИКОЛИ ГОГОЛЯ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА" ЄДРПОУ: 37829171 778 190,83 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 05-09-2026, 10:00 |
Не знайдено жодних результатiв