Тендери замовника "Національний природний парк "Верховинський"", 37638334
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Автомобільне пальне UA-2026-08-31-005522-a Дата створення 2026-08-31 13:38:36 Національний природний парк "Верховинський" ЄДРПОУ: 37638334 125 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 08-09-2026, 12:00 |
1 | ! Послуги із заготівлі деревини. UA-2026-08-26-007565-a Дата створення 2026-08-26 14:05:39 Національний природний парк "Верховинський" ЄДРПОУ: 37638334 352 950 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 03-09-2026, 12:00 |
Не знайдено жодних результатiв