Тендери замовника "Районна адміністрація Запорізької міської ради по Дніпровському району", 37573513

  • Знайдено: 2
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізування дерев на прибудинкових територіях житлового фонду (формувальне обрізування дерев) (ДК 021: 2015: 77340000-5 — Підрізання дерев і живих огорож)
    UA-2026-07-30-010197-a
    Дата створення 2026-07-30 17:09:52
    Районна адміністрація Запорізької міської ради по Дніпровському району
    ЄДРПОУ: 37573513
    839 587 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 839 587 UAH
    • Тендерне забезпечення
    • 8 395,87 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 7 днів
    07-08-2026, 00:00

    0
    ! Послуги з благоустрою населених пунктів: звалювання дерев на прибудинкових територіях житлового фонду (ДК 021: 2015 код 77210000-5 Лісозаготівельні послуги)
    UA-2026-07-27-010540-a
    Дата створення 2026-07-27 16:57:48
    Районна адміністрація Запорізької міської ради по Дніпровському району
    ЄДРПОУ: 37573513
    3 003 482 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 3 003 482 UAH
    • Тендерне забезпечення
    • 30 034,82 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 5 днів
    05-08-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв