Тендери замовника "МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ", 37552996
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Питна вода мінеральна UA-2026-09-02-003709-a Дата створення 2026-09-02 11:18:11 МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 37552996 54 166,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 05-09-2026, 00:00 |
0 | ! Канцелярські товари UA-2026-09-01-010123-a Дата створення 2026-09-01 16:34:37 МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 37552996 187 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 17-09-2026, 00:00 |
1 | ! Послуги регламентного технічного обслуговування службового автомобіля TOYOTA LAND CRUISER PRADO UA-2026-08-27-013346-a Дата створення 2026-08-27 22:27:47 МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 37552996 40 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 05-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з продовження технічної підтримки мережевого обладнання HPE Aruba та його програмного забезпечення UA-2026-08-27-004348-a Дата створення 2026-08-27 11:51:57 МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 37552996 1 105 416,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 07-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з продовження технічної підтримки від виробника обладнання HPE UA-2026-08-27-002477-a Дата створення 2026-08-27 10:37:46 МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 37552996 13 285 416,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 04-09-2026, 00:00 |
3 | ! Акумуляторний модуль SYBT4 для Smart-UPS VT зі встановленням UA-2025-10-17-009520-a Дата створення 2025-10-17 14:15:37 МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 37552996 1 018 307 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | 10 місяців тому 27-10-2025, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв