Тендери замовника "Управління обліку та контролю за використанням комунального майна Тернопільської міської ради", 37519833
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Поточний ремонт покрівлі нежитлового приміщення за адресою вул. 15 Квітня 37А в м. Тернополі UA-2026-09-04-005971-a Дата створення 2026-09-04 12:18:52 Управління обліку та контролю за використанням комунального майна Тернопільської міської ради ЄДРПОУ: 37519833 411 234,17 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 21-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв