Тендери замовника "Управління соціальної та ветеранської політики Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації", 37485511
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Комп’ютерне обладнання UA-2026-09-02-003864-a Дата створення 2026-09-02 11:23:07 Управління соціальної та ветеранської політики Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37485511 47 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 5 днів 07-09-2026, 09:00 |
4 | ! Реконструкція нежитлової будівлі, літ. "А" під центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю за адресою: вулиця Михайла Донця, будинок 18-В у Солом'янському районі міста Києва UA-2026-09-01-001313-a Дата створення 2026-09-01 10:04:02 Управління соціальної та ветеранської політики Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37485511 573 428 421 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 17-09-2026, 09:00 |
Не знайдено жодних результатiв