Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"", 37478567
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
2 | ! Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами UA-2026-09-03-006374-a Дата створення 2026-09-03 12:42:47 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 37478567 120 682,53 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 08-09-2026, 00:00 |
5 | ! Дезінфекційні засоби за кодом ДК 021: 2015 – 24450000-3 Агрохімічна продукція UA-2026-09-02-009524-a Дата створення 2026-09-02 15:08:43 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 37478567 143 191,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 07-09-2026, 00:00 |
7 | ! Витратні матеріали та комплектуючі до лабораторного обладнання за кодом CPV за ДК 021: 2015 – 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні UA-2026-08-31-009704-a Дата створення 2026-08-31 16:05:17 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 37478567 110 625,37 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 08-09-2026, 00:00 |
3 | ! Реактиви лабораторні за кодом CPV за ДК 021: 2015 – 33690000-3 Лікарські засоби різні UA-2026-08-31-007295-a Дата створення 2026-08-31 14:44:01 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 37478567 300 458,65 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 08-09-2026, 00:00 |
3 | ! код ДК 021: 2015 – 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Дерматом дисковий електричний, що живиться від акумуляторної батареї, код НК 024: 2023 – 46184 Дерматом, що живиться від батареї, код НК 031: 2024 – L0103 ДЕРМАТОМИ ТА ЛЕЗА, БАГАТОРАЗОВІ) UA-2026-08-31-006054-a Дата створення 2026-08-31 14:00:37 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 37478567 296 133,34 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 08-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв