Тендери замовника "Загальноосвітня середня школа І-ІІІ ступенів "Лідер" з різними формами навчання", 37123549
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! «Комплекти меблів для навчальних кабінетів біології, лаборантської біології, фізики, лаборантської фізики, хімії, лаборантської хімії, географії, математики, інформатики та STEM лабораторії ДК 021: 2015: 39160000-1 Шкільні меблі» UA-2026-08-31-012270-a Дата створення 2026-08-31 18:24:31 Загальноосвітня середня школа І-ІІІ ступенів "Лідер" з різними формами навчання ЄДРПОУ: 37123549 2 839 339,17 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв