Тендери замовника "Комунальне підприємство "Послуга" Прилуцької міської ради Чернігівської області", 36979569

  • Знайдено: 4
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Контейнер роликовий типу мультиліфт об’ємом 12 м3
    UA-2026-09-01-010512-a
    Дата створення 2026-09-01 16:55:38
    Комунальне підприємство "Послуга" Прилуцької міської ради Чернігівської області
    ЄДРПОУ: 36979569
    1 162 500 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 1 162 500 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 15 днів
    17-09-2026, 00:00

    0
    ! Причіп тракторний самоскидний 2ТСП – 6 (або еквівалент)
    UA-2026-08-31-008701-a
    Дата створення 2026-08-31 15:37:12
    Комунальне підприємство "Послуга" Прилуцької міської ради Чернігівської області
    ЄДРПОУ: 36979569
    715 833,33 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 715 833,33 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 6 днів
    08-09-2026, 00:00

    1
    ! Трактор ENEY TB504С у комплектації з додатковим навісним обладнанням (сніговим відвалом та розкидачем піску та реагентів) «або еквівалент»
    UA-2026-08-28-008415-a
    Дата створення 2026-08-28 15:11:46
    Комунальне підприємство "Послуга" Прилуцької міської ради Чернігівської області
    ЄДРПОУ: 36979569
    1 000 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 1 000 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 5 днів
    07-09-2026, 00:00

    0
    ! Контейнер роликовий типу мультиліфт об’ємом 12 м3
    UA-2026-08-25-004407-a
    Дата створення 2026-08-25 11:42:27
    Комунальне підприємство "Послуга" Прилуцької міської ради Чернігівської області
    ЄДРПОУ: 36979569
    812 604,17 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 812 604,17 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 7 годин
    02-09-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв