Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КАЛУСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ" КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ", 36894559
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Герметизатор 230V Quanti-Tray Sealer Plus (WQTSPLUS) у комплекті UA-2026-08-28-010608-a Дата створення 2026-08-28 16:40:26 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КАЛУСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ" КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 36894559 486 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 05-09-2026, 00:00 |
0 | ! AHS-50-N Автоклав горизонтальний 55 л, до 134 С, Raypa UA-2026-08-28-010034-a Дата створення 2026-08-28 16:08:23 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КАЛУСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ" КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 36894559 506 924 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 05-09-2026, 00:00 |
0 | ! Герметизатор 230V Quanti-Tray Sealer Plus (WQTSPLUS) у комплекті UA-2026-08-28-009844-a Дата створення 2026-08-28 15:57:58 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КАЛУСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ" КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 36894559 486 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 05-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв