Тендери замовника "Департамент з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації", 36565276

  • Знайдено: 3
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    1
    ! Реконструкція очисних споруд продуктивністю 1000 м куб/доб смт. Оржів, Рівненського району, Рівненської області
    UA-2026-08-07-000477-a
    Дата створення 2026-08-07 08:51:21
    Департамент з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації
    ЄДРПОУ: 36565276
    4 878 131 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 4 878 131 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 15 днів
    22-08-2026, 10:00

    4
    ! Капітальний ремонт харчоблоку ОЗ ЗСО «Степанський ліцей» Степанської селищної ради по вулиці Дорошенка, 82 у сщ. Степань Сарненського району Рівненської області
    UA-2026-07-28-011233-a
    Дата створення 2026-07-28 16:48:24
    ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
    ЄДРПОУ: 36565276
    14 496 629 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 14 496 629 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 5 днів
    12-08-2026, 10:00

    4
    ! Реконструкція приймального відділення під відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги будівлі головного корпусу (літ. А-ІІІ) КНП «Дубенська міська лікарня» Дубенської міської ради за адресою: вул. Львівська, 73, м. Дубно, Рівненська область
    UA-2026-07-06-009627-a
    Дата створення 2026-07-06 16:43:55
    Департамент з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації
    ЄДРПОУ: 36565276
    123 200 696 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 123 200 696 UAH
    • Тендерне забезпечення
    • 616 003,48 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 8 днів
    15-08-2026, 10:00
      Не знайдено жодних результатiв