Тендери замовника "ОПОРНИЙ ЗАКЛАД "ЗАРІЧНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" ЗАРІЧНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ", 36550008

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! КОМПЛЕКТИ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЛАБОРАТОРІЙ з ФІЗИКИ, РОБОТОТЕХНІКИ, 3D-МОДЕЛЮВАННЯ та ХІМІЇ, БІОЛОГІЇ
    UA-2026-09-04-012249-a
    Дата створення 2026-09-04 16:13:49
    ОПОРНИЙ ЗАКЛАД "ЗАРІЧНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" ЗАРІЧНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
    ЄДРПОУ: 36550008
    1 805 970,83 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 1 805 970,83 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 15 днів
    20-09-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв