Тендери замовника "КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) КИЇВСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА ОДЕСИ"", 36503320
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Набори побутової хімії код ДК 021: 2015– 39830000-9 Продукція для чищення (39831000-6 Засоби для прання і миття) UA-2026-09-04-009460-a Дата створення 2026-09-04 14:39:57 КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) КИЇВСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА ОДЕСИ" ЄДРПОУ: 36503320 588 750 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 21-09-2026, 00:00 |
2 | ! Набори особистої гігієни код ДК 021: 2015– 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи (33711000-7 Парфуми та засоби гігієни ) UA-2026-09-04-008398-a Дата створення 2026-09-04 14:05:54 КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) КИЇВСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА ОДЕСИ" ЄДРПОУ: 36503320 706 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 17 днів 21-09-2026, 08:00 |
1 | ! Послуги із забезпечення харчуванням, а саме: натуральна допомога у вигляді харчування для вразливих верств населення, які отримують соціальні послуги або перебувають на обліку в КУ «ТЦ СО Київського району міста Одеси», та іншим незахищеним верствам населення UA-2026-09-01-006735-a Дата створення 2026-09-01 14:29:31 КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) КИЇВСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА ОДЕСИ" ЄДРПОУ: 36503320 2 059 425 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 13 днів 17-09-2026, 08:00 |
Не знайдено жодних результатiв