Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ МІСТ"", 36474095
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Водно-болотні системи для перехоплення та затримання біогенів та забруднювальних речовин із поверхневих стічних вод на ставі «Поділля» у м. Вінниця в межах проєкту «FRVR: From the Rock to the Vyshnia River», що фінансується Європейським Союзом в рамках міжнародного проєкту «DALIA – Danube Region ... UA-2026-08-27-006062-a Дата створення 2026-08-27 13:19:52 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ МІСТ" ЄДРПОУ: 36474095 1 561 667 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 04-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв