Тендери замовника "КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДАШІВСЬКИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І ДОЗВІЛЛЯ" ДАШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ", 35949355

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Театральні крісла
    UA-2026-08-13-009637-a
    Дата створення 2026-08-13 15:29:40
    КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДАШІВСЬКИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І ДОЗВІЛЛЯ" ДАШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
    ЄДРПОУ: 35949355
    333 333,33 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 333 333,33 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 7 днів
    21-08-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв