Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"", 35756919
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Поточний ремонт по заміні вікон в адміністративній будівлі за адресою: вул. Олекси Тихого, 42 у Солом'янському районі м. Києва UA-2026-09-04-003278-a Дата створення 2026-09-04 10:52:22 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 35756919 986 970 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 20-09-2026, 00:00 |
2 | ! КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ/ЕЛЕКТРОЩИТОВИХ У ЖИТЛОВОМУ БУДИНКУ ЗА АДРЕСОЮ БУЛЬВ. ГАВЕЛА ВАЦЛАВА, 25 у Солом’янському районі м. Києва (підготовка об’єктів до опалювального сезону та заходи з енергозбереження) (ДК 021: 2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (СPV) - 45450000-6 - Інші ... UA-2026-09-02-006050-a Дата створення 2026-09-02 12:57:39 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 35756919 686 126,60 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 7 днів 11-09-2026, 00:00 |
1 | ! Капітальний ремонт найпростіших укриттів та захисних споруд цивільного захисту по вул Братів Зерових , 1/3 у Солом’янському районі м. Києва (ДК 021: 2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (СPV) - 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи) UA-2026-09-02-003753-a Дата створення 2026-09-02 11:26:33 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 35756919 1 340 729,97 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 18-09-2026, 00:00 |
1 | ! КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ/ЕЛЕКТРОЩИТОВИХ У ЖИТЛОВОМУ БУДИНКУ ЗА АДРЕСОЮ ВУЛ. ПРЕОБРАЖЕНСЬКА, 27 у Солом’янському районі м. Києва (підготовка об’єктів до опалювального сезону та заходи з енергозбереження) (ДК 021: 2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (СPV) - 45450000-6 - Інші за... UA-2026-09-01-004050-a Дата створення 2026-09-01 12:14:34 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 35756919 685 580,80 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 6 днів 10-09-2026, 00:00 |
1 | ! КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ/ЕЛЕКТРОЩИТОВИХ У ЖИТЛОВОМУ БУДИНКУ ЗА АДРЕСОЮ ВУЛ. ПРЕОБРАЖЕНСЬКА, 26 у Солом’янському районі м. Києва (підготовка об’єктів до опалювального сезону та заходи з енергозбереження) (ДК 021: 2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (СPV) - 45450000-6 - Інші за... UA-2026-09-01-003737-a Дата створення 2026-09-01 11:55:40 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 35756919 783 130 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 6 днів 10-09-2026, 00:00 |
1 | ! КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ/ЕЛЕКТРОЩИТОВИХ У ЖИТЛОВОМУ БУДИНКУ ЗА АДРЕСОЮ БУЛЬВ. ГАВЕЛА ВАЦЛАВА, 53 у Солом’янському районі м. Києва (підготовка об’єктів до опалювального сезону та заходи з енергозбереження) (ДК 021: 2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (СPV) - 45450000-6 - Інші ... UA-2026-08-31-011848-a Дата створення 2026-08-31 17:41:33 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 35756919 686 176,40 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Спрощена закупівля |
| Очікування пропозицій Спрощена закупівля | за 5 днів 09-09-2026, 00:00 |
1 | ! КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ/ЕЛЕКТРОЩИТОВИХ У ЖИТЛОВОМУ БУДИНКУ ЗА АДРЕСОЮ БУЛЬВ. ГАВЕЛА ВАЦЛАВА, 49 у Солом’янському районі м. Києва (підготовка об’єктів до опалювального сезону та заходи з енергозбереження) (ДК 021: 2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (СPV) - 45450000-6 - Інші ... UA-2026-08-31-011753-a Дата створення 2026-08-31 17:34:28 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 35756919 686 176,40 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Спрощена закупівля |
| Очікування пропозицій Спрощена закупівля | за 5 днів 09-09-2026, 00:00 |
1 | ! КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ/ЕЛЕКТРОЩИТОВИХ У ЖИТЛОВОМУ БУДИНКУ ЗА АДРЕСОЮ ВУЛ. МИТРОПОЛИТА ВАСИЛЯ ЛИПКІВСЬКОГО, 35А у Солом’янському районі м. Києва (підготовка об’єктів до опалювального сезону та заходи з енергозбереження) (ДК 021: 2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (СPV) - 45... UA-2026-08-31-009793-a Дата створення 2026-08-31 16:09:29 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 35756919 773 566 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Спрощена закупівля |
| Очікування пропозицій Спрощена закупівля | за 5 днів 09-09-2026, 00:00 |
2 | ! КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ/ЕЛЕКТРОЩИТОВИХ У ЖИТЛОВОМУ БУДИНКУ ЗА АДРЕСОЮ ПРОСП. ПОВІТРЯНИХ СИЛ, 33/2 у Солом’янському районі м. Києва (підготовка об’єктів до опалювального сезону та заходи з енергозбереження) (ДК 021: 2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (СPV) - 45450000-6 - Ін... UA-2026-08-31-009592-a Дата створення 2026-08-31 16:02:55 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 35756919 628 005,60 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Спрощена закупівля |
| Очікування пропозицій Спрощена закупівля | за 5 днів 09-09-2026, 00:00 |
1 | ! КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ/ЕЛЕКТРОЩИТОВИХ У ЖИТЛОВОМУ БУДИНКУ ЗА АДРЕСОЮ ПРОСП. ВІДРАДНИЙ, 18-А у Солом’янському районі м. Києва (підготовка об’єктів до опалювального сезону та заходи з енергозбереження) (ДК 021: 2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (СPV) - 45450000-6 - Інші за... UA-2026-08-31-009375-a Дата створення 2026-08-31 15:55:24 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 35756919 628 190,20 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Спрощена закупівля |
| Очікування пропозицій Спрощена закупівля | за 5 днів 09-09-2026, 00:00 |
1 | ! послуга щодо переобладнання автомобіля Peugeot за кодом ДК 021 2015 50110000- Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання UA-2026-08-28-010807-a Дата створення 2026-08-28 16:57:50 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 35756919 476 666 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 08-09-2026, 00:00 |
0 | ! Виконання робіт з розроблення проектно-кошторисної документації по об’єкту: КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ АСФАЛЬТОВОГО ПОКРИТТЯ ПО вул. Тихого, 49 (благоустрій)- [Настанова з визначення вартості проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництві (за кодом... UA-2026-08-27-007159-a Дата створення 2026-08-27 14:08:54 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 35756919 31 300 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Спрощена закупівля |
| Очікування пропозицій Спрощена закупівля | за 13 годин 05-09-2026, 00:00 |
1 | ! Виконання робіт з розроблення проектно-кошторисної документації по об’єкту: КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ АСФАЛЬТОВОГО ПОКРИТТЯ ПО вул. Гетьмана, 30 (благоустрій)- [Настанова з визначення вартості проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництві (за код... UA-2026-08-27-006953-a Дата створення 2026-08-27 14:00:26 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 35756919 31 300 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Спрощена закупівля |
| Очікування пропозицій Спрощена закупівля | за 13 годин 05-09-2026, 00:00 |
0 | ! Виконання робіт з розроблення проектно-кошторисної документації по об’єкту: КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ АСФАЛЬТОВОГО ПОКРИТТЯ ПО вул. Деснянська, 19 (благоустрій)- [Настанова з визначення вартості проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництві (за к... UA-2026-08-27-006798-a Дата створення 2026-08-27 13:53:05 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 35756919 31 300 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Спрощена закупівля |
| Очікування пропозицій Спрощена закупівля | за 13 годин 05-09-2026, 00:00 |
0 | ! Виконання робіт з розроблення проектно-кошторисної документації по об’єкту: КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ АСФАЛЬТОВОГО ПОКРИТТЯ ПО вул. Гарматна, 29/31 (благоустрій)- [Настанова з визначення вартості проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництві (... UA-2026-08-27-006541-a Дата створення 2026-08-27 13:41:38 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 35756919 31 300 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Спрощена закупівля |
| Очікування пропозицій Спрощена закупівля | за 13 годин 05-09-2026, 00:00 |
1 | ! Виконання робіт з розроблення проектно-кошторисної документації по об’єкту: КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ АСФАЛЬТОВОГО ПОКРИТТЯ ПО вул.Максима Кривоноса, 11 (благоустрій)- [Настанова з визначення вартості проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівниц... UA-2026-08-27-006246-a Дата створення 2026-08-27 13:27:17 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 35756919 31 300 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Спрощена закупівля |
| Очікування пропозицій Спрощена закупівля | за 13 годин 05-09-2026, 00:00 |
0 | ! Виконання робіт з розроблення проектно-кошторисної документації по об’єкту: КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ АСФАЛЬТОВОГО ПОКРИТТЯ ПО вул.Братів Зерових, 1/3 (благоустрій)- [Настанова з визначення вартості проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництв... UA-2026-08-27-005879-a Дата створення 2026-08-27 13:09:33 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 35756919 31 300 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Спрощена закупівля |
| Очікування пропозицій Спрощена закупівля | за 13 годин 05-09-2026, 00:00 |
0 | ! Виконання робіт з розроблення проектно-кошторисної документації по об’єкту: КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ АСФАЛЬТОВОГО ПОКРИТТЯ ПО вул.Братів Зерових, 4/6 (благоустрій)- [Настанова з визначення вартості проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництві... UA-2026-08-27-005700-a Дата створення 2026-08-27 12:58:51 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 35756919 31 300 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Спрощена закупівля |
| Очікування пропозицій Спрощена закупівля | за 13 годин 05-09-2026, 00:00 |
0 | ! Виконання робіт з розроблення проектно-кошторисної документації по об’єкту: КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ АСФАЛЬТОВОГО ПОКРИТТЯ ПО вул. Лондонська, 6 (благоустрій)- [Настанова з визначення вартості проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництві (за ... UA-2026-08-27-005538-a Дата створення 2026-08-27 12:51:32 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 35756919 31 300 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Спрощена закупівля |
| Очікування пропозицій Спрощена закупівля | за 13 годин 05-09-2026, 00:00 |
0 | ! Виконання робіт з розроблення проектно-кошторисної документації по об’єкту: КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ АСФАЛЬТОВОГО ПОКРИТТЯ ПО вул. Лондонська, 4 (благоустрій)- [Настанова з визначення вартості проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництві (за ... UA-2026-08-27-005384-a Дата створення 2026-08-27 12:43:26 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 35756919 31 300 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Спрощена закупівля |
| Очікування пропозицій Спрощена закупівля | за 13 годин 05-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв