Тендери замовника "Дитячий оздоровчий табір "Старт"", 35747773
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! «Послуги з навантаження та вивезення будівельного сміття, що утворилось після демонтажу аварійної будівлі спального корпусу №1 (літера «А») Комунального позашкільного закладу «Дитячий оздоровчий табір «Старт» Криворізької міської ради за адресою: Дніпропетровська область, Криворізький район, Со... UA-2026-07-06-004631-a Дата створення 2026-07-06 12:57:05 Дитячий оздоровчий табір "Старт" ЄДРПОУ: 35747773 139 041,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 14-07-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв