Тендери замовника "КП Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району м. Києва", 35692211
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Мобільна туалетна кабіна (біотуалет) «Стандарт» (або еквівалент), код ДК 021: 2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція UA-2026-09-03-000651-a Дата створення 2026-09-03 09:05:07 КП Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району м. Києва ЄДРПОУ: 35692211 259 722,50 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 19-09-2026, 00:00 |
1 | ! Радіатор опалення секційний біметалевий, монтажний комплект, повітровідвідник, код ДК 021: 2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі UA-2026-08-28-003869-a Дата створення 2026-08-28 11:38:20 КП Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району м. Києва ЄДРПОУ: 35692211 582 916,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 05-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв