Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА "ГОСТОМЕЛЬ" ГОСТОМЕЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ", 35413136
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуга з обстеження димових і вентиляційних каналів UA-2026-09-02-012610-a Дата створення 2026-09-02 16:48:20 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА "ГОСТОМЕЛЬ" ГОСТОМЕЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 35413136 299 025 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 18-09-2026, 00:00 |
1 | ! Дизельне паливо UA-2026-09-01-009607-a Дата створення 2026-09-01 16:13:59 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА "ГОСТОМЕЛЬ" ГОСТОМЕЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 35413136 78 250 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 2 дні 04-09-2026, 08:00 |
1 | ! Кабель UTP CAT5e 4P 24AWG PE-M B 305m Drum UA-2026-08-31-011067-a Дата створення 2026-08-31 16:55:13 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА "ГОСТОМЕЛЬ" ГОСТОМЕЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 35413136 10 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 15 годин 03-09-2026, 08:00 |
Не знайдено жодних результатiв