Тендери замовника "Басейнове управління водних ресурсів річки Південний Буг", 35373963
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Дизельне паливо, Бензин UA-2026-07-30-011190-a Дата створення 2026-07-30 22:18:34 Басейнове управління водних ресурсів річки Південний Буг ЄДРПОУ: 35373963 61 083,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 04-08-2026, 00:00 |
0 | ! Дрова твердих порід UA-2026-07-22-006280-a Дата створення 2026-07-22 14:01:08 Басейнове управління водних ресурсів річки Південний Буг ЄДРПОУ: 35373963 102 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 01-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв