Тендери замовника "АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ", 35346311
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Ворота ролетні (ДК 021: 2015: 44220000-8 Столярні вироби) UA-2026-08-31-011846-a Дата створення 2026-08-31 17:41:06 АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35346311 351 937,18 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 00:00 |
0 | ! Причіп двовісний (ДК 021: 2015: 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери) UA-2026-08-31-011773-a Дата створення 2026-08-31 17:40:44 АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35346311 418 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 00:00 |
5 | ! Комплект акумуляторів DJI Mavic 3 Enterprice series Battery Kit, акумуляторні батареї для DJI Matrice 4Т, акумуляторні батареї для пульта керування DJI RC Plus 2 (ДК 021: 2015: 31440000-2 Акумуляторні батареї) UA-2026-08-28-001047-a Дата створення 2026-08-28 09:39:17 АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35346311 104 266,66 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 05-09-2026, 00:00 |
2 | ! Плівка поліетиленова 1, 5 м, 100 м. п, 150 мкр (ДК 021: 2015: 44170000-2 - Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами) UA-2026-08-27-001312-a Дата створення 2026-08-27 10:00:45 АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35346311 6 403,88 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 2 дні 03-09-2026, 00:00 |
0 | ! Плита вологостійка OSB/3, 2500х1250х10 мм, з прямими краями, код згідно з (ДК 021: 2015: 44190000-8 - Конструкційні матеріали різні) UA-2026-08-26-009126-a Дата створення 2026-08-26 15:03:19 АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35346311 16 446,50 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 2 дні 03-09-2026, 00:00 |
1 | ! Послуги з проведення дефектування транспортного засобу Hitachi ZX250 LC-3 HCMBFM00V00022619 (ДК 021: 2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань) UA-2026-08-25-008238-a Дата створення 2026-08-25 14:30:14 АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35346311 46 533,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 02-09-2026, 00:00 |
0 | ! Виконання робіт по об’єкту «Капітальний ремонт (заміна гаражних воріт) будівлі літ. "Я" комплексу будівель і споруд №7, (АРЗ СП) в с. Якушинці Вінницького р-ну., Вінницької області (коригування)» (ДК 021: 2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація) UA-2026-08-17-010285-a Дата створення 2026-08-17 16:18:31 АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35346311 788 490,17 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 годин 01-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв