Тендери замовника "КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ГАТНЕНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ДИВОСВІТ" ГАТНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"", 35152839

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Послуги з харчування (ДК 021: 2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги)
    UA-2026-07-31-005452-a
    Дата створення 2026-07-31 14:00:14
    КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ГАТНЕНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ДИВОСВІТ" ГАТНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
    ЄДРПОУ: 35152839
    1 743 700 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 1 743 700 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 7 днів
    08-08-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв