Тендери замовника "Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва"", 34966254
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Поточний ремонт: Заміна віконних блоків в житловому будинку за адресою: вул. Дегтярівська, 11-В у Шевченківському районі м. Києва UA-2026-09-03-012844-a Дата створення 2026-09-03 16:25:35 Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254 487 083,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 19-09-2026, 08:00 |
1 | ! Поточний ремонт: заміна віконних та дверних блоків, ремонт окремих елементів покриття та навісу в нежитловому приміщенні комунальної власності, яке використовується для власних потреб КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва», за адресою: вул. Довже... UA-2026-09-03-010773-a Дата створення 2026-09-03 15:24:11 Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254 471 250 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 19-09-2026, 08:00 |
1 | ! Навісне обладнання до трактора KATA КВ904 UA-2026-09-02-012775-a Дата створення 2026-09-02 16:54:39 Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254 1 214 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 18-09-2026, 08:00 |
1 | ! Оливи мастильні UA-2026-08-31-012069-a Дата створення 2026-08-31 18:00:27 Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254 528 063,68 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 08-09-2026, 08:00 |
3 | ! Поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Олени Теліги, 35-Г у Шевченківському районі м. Києва за кодом ДК 021: 2015: 45260000-7 - Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи UA-2026-08-31-003472-a Дата створення 2026-08-31 11:46:38 Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254 326 666,66 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 08-09-2026, 08:00 |
2 | ! Поточний ремонт асфальтобетонного покриття за адресою: вул. Сальського Володимира, 3, 5 у Шевченківському районі м. Києва за кодом ДК 021: 2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь UA-2026-08-31-002946-a Дата створення 2026-08-31 11:25:14 Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254 293 333,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 08-09-2026, 08:00 |
2 | ! Поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: просп. Берестейський, 28/1 у Шевченківському районі м. Києва UA-2026-08-28-003807-a Дата створення 2026-08-28 11:33:41 Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254 292 846,66 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 05-09-2026, 08:00 |
1 | ! Поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: провул. Старокиївський, 5 (1, 2 під.) у Шевченківському районі м. Києва UA-2026-08-28-002903-a Дата створення 2026-08-28 10:59:56 Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254 402 055 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 05-09-2026, 08:00 |
1 | ! Поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Шулявська, 15/23 (2, 3 під.) у Шевченківському районі м. Києва UA-2026-08-28-001410-a Дата створення 2026-08-28 09:56:29 Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254 462 293,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 05-09-2026, 08:00 |
1 |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 05-09-2026, 00:00 | |
1 | ! Peugeot Partner CrewCab L2 1.5 ВHDi МТ6 (або еквівалент) UA-2026-08-27-012171-a Дата створення 2026-08-27 17:22:11 Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254 1 014 108,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 годин 04-09-2026, 08:00 |
1 | ! Peugeot Partner L2 1.5 BHDi 130 АТ8 (або еквівалент) UA-2026-08-27-011955-a Дата створення 2026-08-27 17:03:23 Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254 1 026 330,83 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 07-09-2026, 08:00 |
2 | ! Поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Гаврилишина Богдана, 6 (2, 4 під.) у Шевченківському районі м. Києва UA-2026-08-27-011141-a Дата створення 2026-08-27 16:25:15 Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254 451 014,16 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 годин 04-09-2026, 08:00 |
Не знайдено жодних результатiв