Тендери замовника "ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКИЙ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ "ЗАПОРІЗЬКА ПОЛІТЕХНІКА"", 34910725
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! 09310000-5 Електрична енергія UA-2026-09-01-005855-a Дата створення 2026-09-01 13:54:40 ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКИЙ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ "ЗАПОРІЗЬКА ПОЛІТЕХНІКА" ЄДРПОУ: 34910725 292 996,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 04-09-2026, 13:04 |
2 | ! «Джерела безперебійного живлення» (ДК 021: 2015 – 31154000-0) UA-2026-08-26-013986-a Дата створення 2026-08-26 20:43:11 ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКИЙ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ "ЗАПОРІЗЬКА ПОЛІТЕХНІКА" ЄДРПОУ: 34910725 2 192 250 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 07-09-2026, 15:00 |
Не знайдено жодних результатiв