Тендери замовника "Управління Держспецзв'язку у Волинській області", 34745031
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Природний газ UA-2026-07-01-003994-a Дата створення 2026-07-01 12:20:22 Управління Держспецзв'язку у Волинській області ЄДРПОУ: 34745031 8 526,30 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 09-07-2026, 12:23 |
Не знайдено жодних результатiв