Тендери замовника "КП Комунгосп ДМР", 34535962
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Щебінь гранітний UA-2026-08-26-013240-a Дата створення 2026-08-26 17:51:04 КП Комунгосп ДМР ЄДРПОУ: 34535962 454 166,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 03-09-2026, 00:00 |
0 | ! Бензин та дизельне паливо UA-2026-08-24-009723-a Дата створення 2026-08-24 17:31:35 КП Комунгосп ДМР ЄДРПОУ: 34535962 7 007 625 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 01-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв