Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЖИТЛОКОМСЕРВІС»", 34467793
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з паспортизації об’єктів культурної спадщини (виготовлення паспортів пам’яток культурної спадщини) – пам’ятки містобудування та архітектури місцевого значення у місті Харків UA-2026-08-21-011393-a Дата створення 2026-08-21 16:03:19 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЖИТЛОКОМСЕРВІС» ЄДРПОУ: 34467793 628 423,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 29-08-2026, 12:00 |
Не знайдено жодних результатiв