Тендери замовника "КП Куцурубське сільське комунальне підприємство "Гілея"", 34337264
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Придбання Водонапірної башти Рожновського ( з супутніми послугами з демонтажу непридатної башти, монтажу та підключення нової) UA-2026-08-28-010047-a Дата створення 2026-08-28 16:09:15 КП Куцурубське сільське комунальне підприємство "Гілея" ЄДРПОУ: 34337264 940 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 06-09-2026, 00:00 |
1 | ! Послуги з доставки укомплектованої водонапірної башти у місце призначення, демонтажу існуючої водонапірної башти, монтаж водонапірної башти з підключенням до водогінної мережі, введення в експлуатацію, послуги вантажопідіймальних пристроїв для здійснення розвантаження, демонтажу та монтажу ... UA-2026-08-26-012779-a Дата створення 2026-08-26 17:08:07 КП Куцурубське сільське комунальне підприємство "Гілея" ЄДРПОУ: 34337264 260 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 04-09-2026, 00:00 |
1 | ! Водонапірна башта Рожновського «Код згідно ДК 021: 2015 «Єдиний закупівельний словник» - : 44210000-5 — Конструкції та їх частини (номенклатурна позиція: 44212233-1 - Водонапірні башти)» UA-2026-08-26-011234-a Дата створення 2026-08-26 16:47:14 КП Куцурубське сільське комунальне підприємство "Гілея" ЄДРПОУ: 34337264 680 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 04-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв