Тендери замовника "МЕЗИНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК ", 34334132
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-92 Євро) UA-2026-07-31-008133-a Дата створення 2026-07-31 16:06:56 МЕЗИНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК ЄДРПОУ: 34334132 59 166,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв