Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗЕЛЕНОСВІТ"", 33932580
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Бензин автомобільний А-95-Євро5-Е10, талон та дизельне паливо (Євро 5), талон. UA-2026-08-25-009499-a Дата створення 2026-08-25 15:12:07 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗЕЛЕНОСВІТ" ЄДРПОУ: 33932580 445 416,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 28-08-2026, 08:00 |
0 | ! Самонесучий ізольований провід «СІП» UA-2026-08-21-003813-a Дата створення 2026-08-21 11:17:23 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗЕЛЕНОСВІТ" ЄДРПОУ: 33932580 117 750 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 29-08-2026, 08:00 |
Не знайдено жодних результатiв