Тендери замовника "Управління культури та туризму Подільської міської ради Подільського району Одеської області", 33909918
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Металеві конструкції для Алеї слави загиблих захисників і захисниць України за адресою: м. Подільськ Подільського району Одеської області, на розі вулиць Соборна та 8 Березня, сквер “Вічний вогонь” UA-2026-08-20-004965-a Дата створення 2026-08-20 12:03:21 Управління культури та туризму Подільської міської ради Подільського району Одеської області ЄДРПОУ: 33909918 164 033,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 28-08-2026, 18:00 |
Не знайдено жодних результатiв