Тендери замовника "ПОЧАТКОВА ШКОЛА "АРНІКА" ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ", 33753722
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! 55510000-8 Послуги їдалень UA-2026-08-28-011857-a Дата створення 2026-08-28 21:40:26 ПОЧАТКОВА ШКОЛА "АРНІКА" ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 33753722 2 184 120 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 05-09-2026, 00:00 |
0 | ! 55510000-8 Послуги їдалень UA-2026-08-27-012696-a Дата створення 2026-08-27 19:02:25 ПОЧАТКОВА ШКОЛА "АРНІКА" ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 33753722 1 843 640 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 04-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв