Тендери замовника "Гімназія № 9 Охтирської міської ради Сумської області", 33683603

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Кейтерингові послуги (Послуги з організації шкільного харчування)
    UA-2026-09-01-006840-a
    Дата створення 2026-09-01 14:35:38
    Гімназія № 9 Охтирської міської ради Сумської області
    ЄДРПОУ: 33683603
    1 264 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 1 264 000 UAH
    • Тендерне забезпечення
    • 6 320 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 16 днів
    17-09-2026, 16:00
      Не знайдено жодних результатiв