Тендери замовника "ЛІЦЕЙ № 5 ІМЕНІ Р.К. РАПІЯ ОХТИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ", 33683577

  • Знайдено: 2
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Комплект джерела безперебійного живлення та інші комплектуючі
    UA-2026-09-05-000347-a
    Дата створення 2026-09-05 13:04:00
    ЛІЦЕЙ № 5 ІМЕНІ Р.К. РАПІЯ ОХТИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
    ЄДРПОУ: 33683577
    823 200 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 823 200 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 15 днів
    21-09-2026, 00:00

    0
    ! Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів, учнів 5-11 класів, учнів групи подовженого дня (аутсорсинг)
    UA-2026-08-31-002583-a
    Дата створення 2026-08-31 11:10:07
    ЛІЦЕЙ № 5 ІМЕНІ Р.К. РАПІЯ ОХТИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
    ЄДРПОУ: 33683577
    3 341 700 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 3 341 700 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 3 дні
    08-09-2026, 10:23
      Не знайдено жодних результатiв