Тендери замовника "Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України Навчально-дослідне господарство "Ворзель"", 33441800
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Послуги посіву жита озимого з внесенням комплексних мінеральних добрив UA-2026-08-31-002904-a Дата створення 2026-08-31 11:23:20 Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України Навчально-дослідне господарство "Ворзель" ЄДРПОУ: 33441800 264 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 08-09-2026, 00:00 |
4 | ! Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів UA-2026-08-28-010116-a Дата створення 2026-08-28 16:09:24 Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України Навчально-дослідне господарство "Ворзель" ЄДРПОУ: 33441800 568 750 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 05-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв